Kaip išsirinkti tinkamas automobilio lemputes?

Atėjus tamsiam paros laikui ar tuo metu, kai oro sąlygos itin nepalankios vairavimui, mes suprantame, kokios svarbios yra automobilio šviesos. AutoSviesos.lt siūlo sužinoti, kokios lemputės parduodamos tam, kad galėtumėte saugiai važiuoti. Ypatingai geras kelio apšvietimas tampa aktualus artėjant šaltajam metų laikui, kai didžiąją dalį paros yra tamsu, o ir įvairūs krituliai, kaip lietus, rūkas ar sniegas, apsunkina važiavimą keliais. Norėdami išsirinkti tinkamas lemputes daugiau info rasite interneto svetainėje.

ŠviesosTam, kad netektų nemaloniai nustebti, kai policijos pareigūnai sustabdo kelyje ir nurodo, kad jūsų lemputės nedega ar netinkamai dega, reikėtų reguliariai patikrinti jų būklę. Tiesa, tai daryti reikėtų ne tik tada, kai artėja technikinis automobilio patikrinimas, bet dažniau, juk nesudėtinga ijungti šviesas ir apeiti aplink automobilį ar paprašyti, kad kiti pažiūrėtų, ar viskas tvarkoje. Saugumas priklauso ir nuo jūsų.

Visos parduodamos lemputės skirstomos į tokias grupes, kaip kaitrinės, halogeninės, Xenon ir LED. Kiekviena iš šių lempučių yra sudaryta taip, kad turi stiklinį gaubtą, kepurėlę ir siūlą. Kai perkate lemputes savo transporto priemonei, reikia žinoti ne tik kokių lempučių reikia, bet ir, kam jos skirtos, nes skirsis jų rūšis, pavyzdžiui, automobilio valstybinio numerio apšvietimo ir ilgojo matymo žibintų lemputės bus visiškai kitokios.

Kai renkatės lemputes, reikia atidžiai perskaityti informaciją, kuri pateikiama ant jų. Taigi, ieškoti reikia prekės gamintojo pavadinimo arba prekės ženklo, kepurėlės tipas, įtampa ir galingumas. Jei kažkurio iš žymėjimų nėra ar jie neaiškūs, o gal su klaidomis parašytas pavadinimas ir pan., tai reiškia, kad tai nėra originalios lemputės. Originaliomis lemputėmis prekiaujama specializuotose parduotuvėse. AutoSviesos.lt yra parduotuvė, kuri parduoda tik kokybiškas ir originalias lemputes, o daugiau info rasite apsilankę jų internetinėje parduotuvėje. Nepirkite lempučių turguje ar kitose ne specializuotose vietose, nes galite įsigyti ne tai, ko tikitės. Todėl perkant lemputes reikia įsitikinti, kad jos turi Europos Sąjungos sertifikatą, kad tai saugi prekė. Be to, ne tik gamintojas ar prekės ženklas nurodytas ant lempučių. Taip pat nurodyta turi būti ir tokia informacija kaip gamykla, kurioje ta lemputė pagaminta. Žinoma, kad net ir perkant tikrai originalią lemputę, galite pamatyti, kad ji turi tam tikrų defektų. Tai taip vadinami gamykliniai brokai. Tokias lemputes turite grąžinti pardavėjui ir atgauti pinigus arba pakeisite į kokybiškas lemputes.

1361
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *