Ką verta žinoti apie natūralaus medžio baldus

Natūralaus medžio baldai

Natūralaus medžio baldai

Po mažu vėl grįžtama prie natūralumo. Ir ši tendencija jau jaučiama visose srityse: grožio industrijoje, interjere, maisto pramonėje ir t.t. Štai, kad ir natūrali kosmetika. Moterys vis dažniau renkasi produktus, kurių sudėtyje nėra sveikatai kenksmingų dažiklių, parabenų ar kitų cheminių medžiagų, stengiasi maitintis kuo natūralesniais maisto produktais. Ne mažiau svarbus tampa ir natūralumas mus supančioje aplinkoje, kurioje kasdien praleidžiame begalę valandų. Tad, šiame straipsnyje norėtumėme apžvelgti baldų iš natūralios medienos privalumus.

Visų pirma natūralaus medžio b-a.lt parduotuvės baldai daug pasako apie jo šeimininką. Tokie baldai parodo ne tik gerą skonį, tam tikrą padėtį visuomenėje, bet ir leidžia suprasti, jog žmogus yra atsakingas prieš aplinką, kurioje gyvena. Juk natūralus medis – nuolat atsinaujinanti, neišsenkanti medžiaga. Be to, baldui tapus nebereikalingam, jį kuo puikiausiai galima panaudoti kaip gamtos neteršiantį kurą. Net jei ir nedeginsite, šis baldas gana greitai supus ir tuo pačiu netgi aprūpins žemę organinėmis medžiagomis. Tuo tarpu sintetiniai naftos produktai mūsų žemę nesuirdami teršia šimtus metų.

Natūralios medienos baldai ypatingai puikus sprendimas kuomet kalbama apie vaiko kambarį. Ypatingai tai aktualu pirmaisiais vaiko gyvenimo metais, kuomet mažas žmogutis linkęs viską ragauti. Natūralios medienos lovytė, nepadengta jokiomis cheminėmis medžiagomis tikrai neturės jokio šalutinio poveikio Jūsų atžalos sveikatai. Dažniausiai natūralūs vaikiški baldeliai gaminami iš pušies, buko ar beržo medienos masyvo, dengiami mažųjų sveikatai nekenksmingu vašku ar vandens pagrindo dažais.

Tačiau, kadangi mediena yra natūralios gamtos dalelė, tokie baldai bus labiau pažeidžiami nei pagaminti iš sintetinių medžiagų. Natūralios medienos b-a baldai reikalauja ypatingos priežiūros ir rūpesčio, kad sakykim, esant dideliems temperatūrų bei drėgmės svyravimams patalpoje neprarastų savo pirminio vaizdo. Tačiau, šiais laikais rūpintis natūralios medienos baldais tikrai nėra sudėtinga, kadangi parduotuvėse galite nesunkiai įsigyti begalę specialiai tam skirtų priemonių. Štai sakykim, jei Jūsų baldas yra aliejuotas ar vaškuotas, tereikia aliejuje suvilgyta skepetaite perbraukti baldo paviršiumi ir mediena akimirksniu atgaus buvusį spindesį bei nepriekaištingą pirminį grožį.

66
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *