Pavasarinės striukės

Pavasarinės striukės

Pavasarinės striukės

Pagaliau atėjo laikas atsisveikinti su šiltais žieminiais rūbais ir oficialiai pasveikinti atėjusį pavasarį. Na o koks geresnis būdas pasitikti naują pavasario sezoną nei atnaujintas garderobas! Mados ekspertai teigia, jog  šį pavasarį pagrindinis stiliaus akcentas – pavasarinės striukės. Tad jei planuojate investuoti į naują apdarą, pateiksime keletą patarimų, kaip išsirinkti geriausią prekę.

Visų pirma, neišlaidaukite pirkdami vardinius drabužius. Ši taisyklė galioja ypač tais atvejais, jei galite sau leisti įsigyti tik vieną apdarą. Jei jau ėmėtės ieškoti pavasarinės striukės, greičiausiai pastebėjote, jog jų kainos svyruoja nuo pakankamai žemų iki itin aukštų, tad jei įsigysite vardinę striukę – greičiausiai ją norėsite nešioti bent keletą sezonų. Tai nėra blogas pasirinkimas, tačiau jei mėgstate gana dažnai atsinaujinti,- rinkitės savo kišenei priimtiną kainą, tai lengviausia padaryti, renkantis prekę internetu.

Rinkitės klasikinius, iš mados neišeinančius modelius. Tai puikus būdas sutaupyti ir dėvėti tą pati drabužį keletą sezonų. Dažniausiai pavasarinės striukės pabrėžia naujausias mados tendencijas, kurios, deja, kitą sezoną būna nebemadingos. Pasirinkę klasikinį variantą, galėsite priderinti savo striukę tiek kasdienai, tiek prašmatniai vakarienei. Ieškokite pastelinių spalvų: juodos, chaki, kūno – turėdami neutralios spalvos striukę, ją galėsite papuošti įvairiais aksesuarais. Na o tai ne tik pagyvins jūsų stilių, bet ir suteiks išskirtinumo.

Jei norite išsiskirti – ieškokite pavasarinės striukės, kuri būtų jūsų aprangos aksesuaras, o ne dar vienas šiltas, tačiau spintoje gulintys rūbai. Neretai renkantis pavasarinę striukę galvojame apie tuo metu esančią oro temperatūrą, tačiau to daryti neverta. Pavasarį temperatūra kinta milžinišku greičiu, tad jei įsigysite per šiltą apdarą – jūsų investicija gali nueiti veltui. Rekomenduojama rinktis lengvas, švarkelio tipo striukes, na o jei pavasaris dar nedžiugina šiltais orais – pakentėkite ir dar kelias dienas nešiokite savo žieminius apdarus. Nespėsite nė apsidairyti, kai temperatūra pakils ir galėsite nešioti savo naują ir lengvą pavasarinę striukę.

Žinoma, jei galite sau leisti įsigyti kelis naujus lauko apdarus ir norite atspindėti šio sezono mados tendencijas – atkreipkite dėmesį į raštus. Šį sezoną į madą ateina apdribę bei kariuomenės raštais papuošti švarkai. Taip pat neatmeskite ir džinsinio švarkelio idėjos, tai puikus būdas pasitikti šiltas pavasario dienas kasdieniniu stiliumi. Galiausiai – nepamirškite visų laikų klasikos – odinukės. Tai rūbas, kurį savo spintoje privalo turėti bene kiekviena mergina, tad jei jo neturite, apsvarstykite ir šį variantą. Odinukė gali būti nešiojama ir prie sportinės aprangos ir prie aukštakulnių, tad jei ieškote to, ką galėtumėte lengvai pritaikyti – tai gali būti jūsų sprendimas.

Pavasarinės striukės – šio sezono akcentas, kuris padės išreikšti savo stilių bei mados pojūtį. Taigi, jei planuojate atsinaujinti – atkreipkite dėmesį į siūlomus patarimus, taip būsite tikri, jog jūsų įsigytas drabužis bus ne tik puiki aprangos detalė, bet ir tarnaus ne vieną sezoną.

316
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *