Seo paslaugos – ar man jos reikalingos?

Jei turite tinklapį, turbūt girdėjote šią frazę – „SEO Paslaugos“, tačiau daugeliui sunku pasakyti „su kuo tai valgoma“. Trumpai paaiškinsime ką tai reiškia. Pradedant kurti interneto svetainę dažnai galvojama, kad būtų gražus dizainas, patrauklūs paveiksliukai, įspūdinga išvaizda ir t.t. Sugaištama begalė laiko derinant dizaino elementus, ir įvairias smulkmenas. Ir ilgai laukta diena išaušta – jūs atveriate savo svetainės duris- paleidžiate ją į viešumą. Dažniausiai po ilgų darbų manote, kad atėjo laikas atsipūsti- svetainė jau sukurta, dabar laukiate klientų skambučių. Tačiau klientų skambučiai kaip iš gausybės rago nepasipila, ir jūsų nuostabai visai niekas neskambina. Jūs pradedate nerimauti, tiek laiko sugaišote prie šios svetainės, sumokėjote krūvą pinigų dizaineriams ir programuotojams, o rezultato jokio? Kodėl taip yra?

Seo paslaugosDaugelis interneto svetainių kuriamos neatsižvelgiant į SEO reikalavimus, taigi jos nėra pritaikytos paieškos sistemoms. Jūsų įspūdingo dizaino gali niekas nepamatyti, nes Google tiesiog jūsų svetainės neindeksuos. Dar blogiau jei jūs kuriate elektroninę parduotuvę ir ji pasiklydusi interneto platybėse. Čia tas pats, kas turėti parduotuvę Gedimino prospekte ir, kad ji būtų užtrauktomis žaliuzėmis, be iškabų ir jos niekas negalėtų pamatyti. O jūs sėdite ir dejuojate tiek žmonių eina pro šalį ir niekas neužeina. Todėl prieš kuriant interneto svetainę visada rekomenduojama pasikonsultuoti su SEO specialistais: kokie privalomi svetainės elementai turi būti, kaip turi būti išdėstytas meniu ir t.t.

SEO paslaugos padeda jūsų interneto svetainei puikiai prisitaikyti prie paieškos sistemų. Todėl, galite būti ramūs, kad reikalingą informaciją pamatys jūsų klientai. Kitas SEO paslaugų privalumas, kad jūsų svetainė gali būti iškelta i Google paieškos sistemų aukščiausias pozicijas, pagal atitinkamus raktinius žodžius.

Galbūt kyla klausimas – kas tie raktiniai žodžiai. Pabandysime paaiškinti paprastai. Jums, pavyzdžiui, reikalingi batai. Taigi atsidarote Google paieškos langą ir įvedate žodžius: „moteriški batai“, „moteriški bateliai“ ir t.t. Ir keliaujate per tinklapius peržiūrėdami ką jie siūlo. Taigi įsivaizduokite, kad jei jūs prekiaujate batais turbūt būtų idealus variantas, jei žmogus įvedęs į paieškos laukelį tokį raktinį žodį pamatytų jūsų svetainę. Tuomet jūsų interneto tinklapį surastų tik tiksliniai lankytojai, kurie ieškos tokios kaip jūsų prekės ar paslaugos. Pagalvokite argi ne idealus variantas: jums nieko nereikia įrodinėti, aiškinti savo klientams, jie tiesiog jau ieško jūsų prekių.

Jei patys nusprendėte optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms, detaliau panagrinėkite šią sritį, Prieš tai atlikite savo svetainės auditą. Išanalizuokite kokius svetainės elementus reiktų pakeisti

Nes pradėdami netinkamus veiksmus rizikuojate, kad jūsų svetainė gali būtų tiesiog „išmesta“ iš Google paieškos rezultatų. Pavyzdžiui užsisakysite daug „spaminių“ nuorodų, o už tokius dalykus Google smarkiai baudžia.

Taigi kaip sakoma liaudyje- prieš vartodami būtinai pasitarkite su seo paslaugų ekspertais.

904
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *