Kaip praktiškai pirkti drabužius vaikams?

Ne paslaptis, kad Lietuvoje mes galime pasidžiaugti įvairiais orais. Dėl šios priežasties ne tik patiems tenka dažnai atnaujinti savo garderobą, bet ir pasirūpinti vaikų drabužiais. Vaikai auga labai greitai, todėl pirkti reikiamo dydžio drabužius ir taikyti juos prie skirtingų metų laikų gali tapti rimtu iššūkių tėvams.

Ko gero teko pastebėti, kad vaikų skyriuose yra dažnai siūlomiuniversalūs drabužiai vaikams, pavyzdžiui: užmaunamos kepurės, kurios atlieka tuo pačiu dar ir šaliko funkciją arba kartu sukomplektuotos palaidines irliemenės. Pirkdami universalius drabužius, Jūs sutaupysite pinigų, nes jie galės pasitarnauti įvairiais metų laikais.

Rinkdami drabužius vaikams, atminkite tris pagrindinius veiksnius, kurie užtikrins universalumą: kokybė, modelis ir spalvos. Pavyzdžiui, medvilniniai marškinėliai paprastai yra dėvimi vasaros metu, tačiau žiemą juos galima nešioti po kitais drabužiais. Medvilnė ar kokia kita kokybiška medžiaga (tik ne sintetika) yra pralaidi orui, su ja vaikas nesuprakaituos, todėl drabužiai taps labai praktiški. Žieminis megztukas yra neatsiejama garderobo dalis šaltuoju sezonu, tačiau pavasario metu jis gali būti nešiojamas kaip pagrindinis viršutinis drabužis.

Pasistenkite tinkamai suderinti spalvas. Tokios spalvos, kaip juoda, pilka ir balta yra universalios ir tinka prie visų spalvų, tačiau nepamirškite ir ryškių detalių – jos vaikams yra būtinos, nes suteikia žaismingumo. Tačiau persistengti irgi nereikėtų. Jei jau išrinkote vieną drabužio dalį ryškią, tuomet kitas rinkitežemės spalvų. Nepasiduokite popkultūrai ir neapkraukite vaikų drabužinės įvairiais animacinių filmukų personažais. Taip pat nepersistenkite su visokiais nereikalingais aksesuarais. Tai ne tik neskoninga, bet ir visiškai nepatogu vaikui.

Vaikai yra visų mūsų atspindys, todėl jei norite, kad vaikas būtų madingas, pirmiausia patys tokie būkite ir rodykite jam pavyzdį. Yra klaidinga manyti, kad kol vaikai yra maži, juos galima aprengti bet kaip. Jei taip darysite, ilgainiui tai atsilieps vaiko stiliaus pojūčiui. Jei neturite pakankamai lėšų arba norite būti itin praktiški, geras sprendimas yra pirkti drabužius vaikams iš vadinamų antrų rankų, dėvėtų drabužių parduotuvėse arba sekti išpardavimus prekybos centruose.

958
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *