auksiniai ziedai

Sužadėtuvių žiedai: tarp madų, tendencijų bei dešimtmečius trunkančių tradicijų

Gražus ir visomis vaivorykštės spalvomis žaižaruojantis sužadėtuvių žiedelis puošia bet kokią damą. Brangakmenių sužadėtuvių žieduose gali būti pačių įvairiausių rūšių, įvairių spalvų. Vieni būna skaidrūs, panašūs į lietaus lašelius – tai deimantai ir briliantai. Pastarieji ir yra brangiausi būtent skaidrūs. Kiti brangakmeniai gali būti gana aštriomis briaunomis – it meilės strėlės, sužeidusios dviejų jaunų žmonių širdis. Akmenėliai būna skaidrūs arba matiniai. Pastarieji – perlai, kuriais vis dažniau inkrustuojami ir sužadėtuvių žiedai. Šiandien po truputį į madą ateina ir vestuvinių žiedų dekoravimas įvairiais brangesniais akmenimis.

Skaityti straipsnį “Sužadėtuvių žiedai: tarp madų, tendencijų bei dešimtmečius trunkančių tradicijų” »

Vestuviniai žiedai

Turbūt nereikia sakyti, kad vaikinas praleidžia ne vieną valandą ieškodamas avon merginai sužadėtuvių žiedo, tam, kad pasipiršti jai ir nusivesti prie altoriaus. Merginai tai viena romantiškiausių ir svarbiausių dienų gyvenime, kai jos mylimas vyras priklaupia ant kelio ir užmauna žiedą, kuris reiškia, kad netrukus jie taps šeima ir pradės kurti namus. Be to, tada ateis laikas ruoštis vestuvėms, gėlės, suknelės, mergvakaris, gausybė linksmybių ir rūpesčių meilės ir amžinos sąjungos vardan. O tą sąjungą turi pažymėti svarbiausias akcentas – vestuviniai žiedai. Tai yra dvejų žmonių sąjungos ir meilės simbolis.

vestuviniai ziedaiVestuvinius žiedus, renkasi abu jaunieji, tad svarbu, kad jie atitiktų jų svarbiausius poreikius. Na, pats populiariausias variantas yra tiesiog du auksiniai žiedai, tačiau, dabar yra pastebima tendencija, kad juos galima kažkaip pagrąžinti, padaryti unikaliais, skirtais tik tai porai. Mane sužavėjo diržo formos žiedų idėja. Vieni sako, jog tai rodo, kad sąjunga suvaržyta, nors man atrodo, kad tai tiesiog tvirtybės simbolis. Kita idėja yra išsigraviruoti mylimojo vardą ant žiedo. Taip, net gi pažymi su kuo tu susituokei ir netgi tai, kad nebijai to parodyti. Bet kokiu atveju, žiedas yra užsimaunamas iki mirties, na bent taip turėtų būti. Nors šiais laikais vestuves vienas žmogus atšvenčia porą kartų ir tai nebėra taip šventa, kaip būdavo kažkada. Gyvename daug laisvesnėje visuomenėje, nei mūsų seneliai, bet jei jau nusprendei padaryti sąjungą, manau turėtum būti ištikimas tam žmogui iki galo. Tad akivaizdu, kad ir žiedas kurį mūvi tu ir tavo antroji pusė turi būti unikalus ir niekas kitas tokio pat neturėtų turėti. O pats sprendimas irgi neturėtų atsirasti iš reikalo. Iš esmės, man nelabai patinka sąjungos dėl to, kad atsiranda vaikas, tada dingsta visa romantika. Manau, kad visų pirma reikia planuoti vestuves, o po to tik vaikus. Tada ir laiko vestuvėms ruoštis yra daugiau ir žiedus pasigaminti unikalius galima.

Amžina meilė, romantika ir gausybė teigiamų emocijų užplūsta dvi mylinčias širdis. O ta akimirka, kai vienas kitam ištariama „Taip“, Dievo akivaizdoje prisiekiama amžina meilė ir užmaunami žiedai jaunojo jaunajai o po to jaunosios jaunajam, tampa nepamirštama. Tad ir vestuviniai žiedai turėtų būti kuo nepamirštami. Visi žinome, kaip merginos mėgsta vaidinti prieš savo drauges ir girtis savo vyrų šaunumu, tad būkite patys šauniausi ir vestuvėms pasiruoškite taip, kad žmonos draugės mirtų iš pavydo. Taip pat, atiduokite visą save tik jai vienai nuo piršlybų iki gyvenimo galo, ir tada žiedai reikš ne tik, kad kuriate šeimą, bet ir laimingo gyvenimą. Visi trokštame laimės gyvenime, o su mainius žeidus, jos jau siekiama dviese.