LED apšvietimas ir įprastasis apšvietimas

Kuo skiriasi LED apšvietimas ir įprastasis apšvietimas? Prieš keliolika metų, norint įsigyti elektros lemputę, pakakdavo tiesiog nueiti į parduotuvę ir pasiimti pirmą po ranka pasitaikiusią taip vadinamąją kaitrinę elektros lemputę. Visi lempų ir šviestuvų mechanizmai buvo daugmaž vienodi, tad nusipirkti ne tokią ir netinkančią lemputę buvo tiesiog neįmanoma.

LED apšvietimas

LED apšvietimas

Dabar lempučių yra be galo daug ir įvairių, tad žmonės, eidami į parduotuves, kartais net nešasi turimos lemputės pavyzdį ir pagal jį renkasi naująją lemputę. Šiandien viskas keičiasi: iš prekybos išimtos pačios stipriausios kaitrinės 100 vatų kemputės, o ir apskritai paprastąsias lemputes pakeičia taupiosios bei LED apšvietimas.Šiuo metu prekyboje yra platus energiją taupančių lempučių ir kitų apšvietimo komponentų pasirinkimas, tačiau svarbu atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir į gamintoją. Neretai pasikato, kad žmogus įsigyjas prastos kokybės, kinietišką produktą, susidaro neigiamą įspųdį apie visą LED pramonę.

Tokios apšveitimo rūšys populiarėja dėl vienos labai paprastos priežasties – jos ne tokios kenksmingos aplinkai ir, antra, padeda taupyti elektrą, kurie Lietuvoje yra išties brangi. Žinoma, ekspertai paskaičiavo, kad ir taupiosios lemputės turi savų minusų – jos atsiperka tik maždaug po pusmečio ar metų naudojimo, priklausomai nuo to, kiek elektros sunaudojame ir kaip dažnai jungiame šviestuvus. Na o led apšvietimas yra išties modernus ir patiks šiuolaikiškiems žmonėms, žinoma, tik reikės nepasiklysti tarp led lempučių rūšių įvairovių ir parametrų.

LED apšvietimas padeda sukurti itin jaukią namų atmosferą: galima rinktis tiek ryškų, tiek blankų apšveitimą, jis tinkamas visose namų erdvėse. Beje, toks apšvietimas itin tinka baruose ir kavinėse, kur ryški šviesa dažniau trukdo nei padeda sukurti jaukią ir malonią atmosferą.

LED apšvietimas – būdas taupyti elektros energiją

Įsirenginėdami naujus namus ar butą, ieškome alternatyvų ir bandome suderinti du dalykus: pirma, įsigyti gražius ir praktiškus šviestuvus, antra, rinktis tokias apšvietimo priemones, kurios padėtų taupyti elektros energiją ir sumažintų gaunamas elektros sąskaitas. Čia reikia pagalvoti ir apie šviestuvuose montuojamas elektros lemputes.

203
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *