Sieninės spintos: klausimai ir atsakymai

Sieninės spintos šiandien turi gana nemažą paklausą, tačiau gana dažnai, norintiems ją užsisakyti, iškyla gana nemažai klausimų: kokias slenkančias sistemas rinktis, ar užsakomų spintų kaina yra didesnė nei perkamų parduotuvėje, kiek užtrunka spintų gamyba, ir kokios spintų pasirinkimo galimybės.

sieninės spintosGana dažnai žmonės, norintys užsisakyti sienines spintas, pasvarsto, ar tai nekainuos brangiau nei pagamintos spintos, parduodamos baldų parduotuvėse. Paprastai kaina gali skirtis labai nežymiai, priklausomai nuo to, kokie jūsų pageidavimai spintos gamybai. Žinoma, tuo atveju, kai spinta turi būti gana didelė, žinoma, ir jos kaina bus didesnė, tačiau vien tai, kad spinta yra gaminama pagal individualų užsakymą, jos kaina tikrai ženkliai neišauga.

Kartais nerimaujama, kiek laiko užtruks sieninių spintų gamyba – juk gana dažnai norima, kad baldai būtų pagamini kuo greičiau, tad laukti tikrai nesinori. Sieninių spintų, kaip ir bet kokių kitų baldų gamyba, paprastai užtrunka keletą savaičių, taigi, tikrai neteks ilgai laukti.

Dažniausiai sieninės spintos gaminamos stumdomomis durimis, tad kartais klientai klausia, kokias slenkančias sistemas rinktis: plienines ar aliumines. Jei norite kuo pigesnių slenkančių sistemų, tokiu atveju rinkitės plienines – galite būti garantuoti, kad jos bus pakankamai ilgaamžės, tačiau apsvarstykite tai, ar jūsų namuose nėra labai drėgna. Tuo atveju, jei namuose drėgna, plieninės slenkančios sistemos gali imti rūdyti. Kad taip nenutiktų, reikėtų sausinti orą namuose (tam galite įsigyti drėgmės rinktuvą) arba paprasčiausiai rinktis aliumines slenkančias sistemas, kurios paprastai veikia tyliau, yra patvaresnės bei atsparesnės drėgmei.

Jei spinta gaminama pagal individualų užsakymą, jūs galite rinktis ne tik tai, kaip spinta turėtų atrodyti išoriškai, bet ir koks turėtų būti jos vidus. Apgalvokite, ką laikysite sieninėje spintoje: buities reikmenis, drabužius, vaikų žaislus, knygas ar kitus daiktus, ir tai padės jums lengviau apsispręsti. Galite nuspręsti, kiek ir kokio pločio turėtų būti lentynų spintoje, o galbūt norėsite spintoje kabinti drabužius – galite nusibraižyti planą, kaip tai turėtų atrodyti. Galite nė beabejoti, kad meistrai, gamindami jums spintą, atsižvelgs į visus jūsų pageidavimus, ir spinta bus būtent tokia, kokios ir tikitės.

983
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *