Skysti tapetai: kokie didžiausi jų privalumai?

Lietuvoje vis dažniau klijuojamus tapetus pakeičia skysti tapetai. Galbūt dėl to, kad esant prastai ekonominei situacijai, žmonės patys stengiasi pasigražinti savo namus, nesamdydami remonto darbų specialistų, o galbūt suvokia, kad remontuoti ir dekoruoti namus ne taip ir sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tai gali būti net ir savotiškai smagu, jei pasirinksite tam tinkamas priemones.

Skysti tapetaiPavyzdžiui, sienų tapetavimas gali būti tikras vargas, ypač tiems, kurių sienos nėra labai lygios: kad jas išlygintumėte, kartais reikia ne juokais paplušėti. Jei norite klijuoti tapetus arba dažyti sienas, tam prireiks nemažai laiko, kol išlyginsite nelygumus, tačiau šiandien tam siūloma puiki alternatyva – skysti tapetai. Jie ne tik gali būti tepami ant nelygių sienų, bet ir supaprastina remonto darbus bei duoda geriausią rezultatą, įdedant mažiausiai pastangų? Dvejojate? Štai – skystų tapetų privalumai:

  • Paprastas paruošimas – Jums tereikės tapetų miltelius sumaišyti su vandeniu.
  • Didelis spalvų pasirinkimas. Skystų tapetų spalvas galite maišyti, todėl tikrai išgausite norimą atspalvį.
  • Galite padengti akrilino sluoksniu – reikalui esant, tapetus galėsite plauti ir valyti.
  • Paprasta padengti sienas, paprasta pataisyti ir nuimti. Tiesiog reikės sudrėkinti sienas, palaukti, kol tapetai išbrinks, ir nugrandyti mentele.

Skysti tapetai – puikus garso izoliatorius. Trukdo triukšmingi kaimynai? O galbūt atvirkščiai – baiminatės, kad Jūsų šuo pernelyg garsiai loja, ir bijote, kad kaimynai ims skųstis? Šiuo atveju skysti tapetai – vienas geriausių pasirinkimų, nes jie padeda izoliuoti garsą.

Padeda apsisaugoti nuo dulkių. Net ir dažnai siurbiant ir plaunant grindis, negalite būti tikri, kad jos neįsigers į sienas.  Sienas padengus skystais tapetais, taip nenutiks.

Skystus tapetus galite tepti ant bet kokio paviršiaus – net ir ant medžio ar stiklo.

Skysti tapetai sulaiko šilumą. Jums nebereikės jaudintis, kaip kambariuose išlaikyti šilumą.

Be to, skystų tapetų privalumai tuo nesibaigia: dauguma jų pagaminti iš visiškai natūralių medžiagų, todėl remonto darbais galės užsiimti bet kas – net ir cheminėms medžiagoms alergiški žmonės.

Tapetuojant nereikės rūpintis dėl tapetų sudūrimų, dėl ko reikėtų nerimauti klijuojant įprastus tapetus. Taigi, nesimatys sudūrimo siūlių ir nereikės derinti rašto.

Taigi, skystų tapetų privalumai tikrai nustelbia tai, kad jie kainuoja šiek tiek brangiau nei įprasti tapetai. Nauda, kurią gausite įsigiję skystų tapetų, yra nepalygintinai didesnė nei keli litai, kuriuos sutaupytumėte pasirinkdami kitokius tapetus.

709
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *