Teminis vaiko gimtadienis

Teminis vaiko gimtadienis

Teminis vaiko gimtadienis

Vaikai labai mėgsta teminius gimtadienius. Tai puikus būdas gimtadienį paversti ypatinga švente. Suorganizuoti teminį vaiko gimtadienį nesudėtinga. Tai labai linksmas užsiėmimas visai šeimai – taip pat ir pagrindiniam šventės dalyviui. Gimtadienio temos yra beveik neišsemiamos. Pagalvokite, ką mėgsta jūsų vaikas. Gimtadienio temas gali būti susijusi su animaciniu personažu, filmu, gyvūnu, sporto šaka ir panašiai. Temos pasirinkimas labai priklauso ir nuo vaiko amžiaus bei lyties. Berniukams labiau patiks gimtadienis, kuriame daug aktyvios veiklos, mergaitės džiaugsis kūrybiniais užsiėmimais. Vyresni vaikai  ima tapatintis su tam tikrais herojais, tad vaiko gimtadienis gali atspindėti mėgstamiausią pasakos ar filmo personažą. Paaugliai jau turi hobius, tad gimtadienį galima susieti su juo.

Jei vis dėlto fantazija išėjo atostogų, o patys neturite laiko planuoti teminę šventę savo vaikui, galite šį rūpestį palikti profesionalams. Pasidomėkite, ar jūsų mieste yra renginių organizatorių, rengiančių unikalias gimtadienio šventes. Dauguma organizatorių siūlo programas, į kurias įtraukti žaidimai ir interaktyvi šviečiamoji veikla. Štai, pavyzdžiui, įmonė „Renginių kalvė“, teikianti įvairių renginių organizavimo paslaugas Vilniuje ir Kaune, siūlo gimtadienio šventę policijos akademija. Tai linksma ir judri šventė vaikams. Ji ne tik interaktyvi, bet ir supažindina vaikus su policijos darbu. Vaikai išmoksta atpažinti nusikaltėlį ir sudaryti fotorobotą, apklausti ir apieškoti įtariamąjį. Renginio vedantieji – policininkai – taip pat pamoko vaikus savigynos pagrindų. Į programą įtraukta ir aktyvi estafetė: nusikaltėlių landynės šturmas. Turbūt viena labiausiai vaikus – ypač berniukus (ir jų tėvelius) – dominančių programos dalių yra supažindinimas su pareigūno ginkluote ir galimybė pašaudyti (mamos, nurimkite, tai visiškai saugu). Na, o programos pabaigoje naujai iškepti mažieji policininkai prisaikdinami. Beje, tėveliai taip pat gali dalyvauti programoje.

„Renginių kalvė“ organizuoja ne tik gimtadienio šventes, bet ir kitus teminius renginius: įmonės kolektyvo šventes, mergvakarius, bernvakarius, klasės susitikimus. „Renginių kalvės“ pramogas galima užsisakyti tiek Vilniuje, tiek Kaune. Jei artėjantis vaiko gimtadienis ar kita proga kelia galvos skausmą, pramogų organizavimą geriausia patikėti profesionalams. Jūsų mažylis (ar kolektyvas) patirs neišdildomus įspūdžius, o jums niekuo nereikės rūpintis.

165
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *