paskolos internetu

Kreditai – puiki išeitis pritrūkusiems pinigų karštuoju Kalėdų laikotarpiu

Šv. Kalėdos daugeliui asocijuojasi su begale išlaidų. Visi turime vakarėlius darbe, tada dar laukia pasisėdėjimas su draugais. O kur dar svarbiausias Kalėdų stalo pasiruošimas, dekoracijos, Kalėdų senelio vizitas. Aišku nereikia pamiršti ir dovanų, dovanėlių, mažų ir didelių. Jų laukiame kiekvienas. Norisi pasidovanoti nors mielą smulkmeną sau, tada reikia nors kažką mielo įteikti artimiesiems ir šeimos nariams. Galbūt šiemet nereikia pamiršti ir draugų… Gaila, bet algą, tikėtina, kad gausite tą pačią, nebent nusimato Kalėdiniai bonusai darbe. Pastaruoju atveju būtumėte laimingiausias šiam pasaulyje. Jei darbdavys neplanuoja Jūsų palepinti pinigine išraiška, alga nusimato tokio paties dydžio, o išlaidų stulpelis viršys pajamas, tuomet kreditai, kurie šiais laikais yra suteikiami labai lanksčiai ir patogiomis sąlygomis, gali tapti tikru išsigelbėjimu.

kreditaiDaugelis numoja tik ranka vos išgirdę žodį kreditas ar paskola. Tačiau nėra ko bijoti skolintis, jeigu tai darote atsakingai. Pasaulyje toks skolinimosi būdas egzistuoja jau ilgą laiką ir žmonės dėl to tik džiaugiasi. Nebereikia teirautis visų draugų iš eilės, pas kurį galėtumėte pasiskolinti reikiamą sumą, apie tai niekas nesužinos, kai taip gali nutikti, kol atrasite pažįstamą, kuris sutiks paskolinti. Dabar suteikiami kreditai internetu. Visas procesas truks vos 15 minučių ir pinigai Jūsų sąskaitą pasieks reikiamu metu.

Skaityti straipsnį “Kreditai – puiki išeitis pritrūkusiems pinigų karštuoju Kalėdų laikotarpiu” »

Paskolos

Paskola – kai reikia ne tik pinigų, bet ir daikto

PaskolosKai išties labai reikia pinigų, vis dažniau žmonėms gelbėja pačios įvairiausios paskolos. Jos gali virsti tikra tunelio šviesa tamsiuoju gyvenimo periodu. Žinoma, reikia skolintis atsakingai ir tik tada, kai jūsų finansinė padėtis yra pakankamai stabili. Juk visos paskolos – tiek ilgalaikės, tiek greitos paskolos yra skolinti pinigai. Juos anksčiau ar vėliau tenka grąžinti kreditoriau arba asmeniui, iš kurio pasiskolinote. Nesvarbu, ar pinigų skolinatės iš giminaičių, ar iš draugų, ar iš bankų. Skolą vis tiek reikės grąžinti. jeigu jums reikalinga didelė pinigų suma, tuomet geriausia būtų skolintis iš kreditorių. Priklausomai nuo norimos pasiskolinti sumos priklausys ir jūsų paskolos rūšys. Ar tai bus ilgalaikė, ar trumpalaikė momentinė paskola priklausys nuo to, kokią sumą ir kokiam laikui norite pasiskolinti. Didelis privalumas tai, kad teikiamos paskolos internetu. Todėl pasiskolinti galite jums patogioje vietoje ir tinkamu metu. Reikalinga paskolos sutartis taip pat gali būti pasirašyta internetiniu būdu, tad skolintis išties patogu daugeliui vartotojų. Juolab kad ir paskolą paimti dabar galima patiems įvairiausiems dalykams.

Mokslams

Vis dažniau skolintis ryžtasi gana jauni žmonės. Jie galvoja apie savo ateitį, noriu studijuoti aukštosiose mokyklose, kad vėliau galėtų dirbti geresnį darbą. Norintiems studijuoti universitetuose reikia pinigų ne tik studijoms, bet ir pragyvenimui. Todėl jaunimas gana dažnai ryžtasi kreiptis paskolos studentams. Pastaroji gali būti tiek ilgalaikė, tiek trumpalaikė. Tai priklauso nuo to, kokiems tikslams studentas skolinasi. Jeigu jis ketina už pasiskolintus pinigus apmokėti savo studijas universitete, tuomet dažniausiai imama ilgalaikė paskola, kurią grąžinti reikia per kelerius metus. Tačiau kartais studentai, žinodami, kad yra duodamos momentinės paskolos internetu, gali pasiskolinti nedidelę pinigų sumą trumpam laikui smulkioms išlaidoms. Pavyzdžiui, gali kurį nors mėnesį prireikti  daugiau pinigų nei įprastai įvairioms knygoms. Gali stigti vos dviejų šimtų litų, tačiau studentui ir tokia suma kartais gali nemaža. Tokiu atveju galima paimti momentinį kreditą, kurį reikės grąžinti per mėnesį. Kai kurie studentai kreipiasi į kreditorius vos baigę studijas. Pasitaiko atvejų, kai norima paskolos verslui. Jauni žmonės yra veiklūs, kūrybingi, tad iškart po studijų nori imtis veiklos, kuri ateityje neštų jiems pelną. Skirtingos paskolos teikiamos pagal skirtingus poreikius. Jeigu nesiskolinate mokslams, galbūt kredito ketinate kreiptis kitiems tikslams.

Mašinai

Vienas iš tikslų gali būti nauja mašina. Sakoma, jog geriau nusipirkti brangesnį, bet naują, patikimesnį automobilį, negu pirkti pigų seną ir kaskart vis taisyti, taip praleidžiant dar daugiau pinigų. Žinoma, tai yra kiekvieno individualus reikalas. Kam kokios paskolos yra reikalingos, tam ir skolinamasi. Svarbiausia yra atsakingas ir racionalus požiūris į tai. O poreikiai ir galimybės kiekvieno asmens yra skirtingi. Vieniems reikalingos greitos paskolos smulkiems dalykams, kitiems norisi ilgalaikės paskolos būstui ar naujam automobiliui. Priklausomai nuo asmens finansinių galimybių gali būti suteikiama vienokia ar kitokia paskola. Paskolos dydį, terminą gali padėti paskaičiuoti specialiai tam sukurta paskolos skaiciuokle. Ji prieinama net ir tiems asmenims, kurie dar tik ketina skolintis. Suvedus reikiamus skaičius automatiškai yra paskaičiuojamas paskolos dydis. Tad žmogus iš anksto gali sužinoti, kokios paskolos automobiliui ar kitam daiktui jis gali tikėtis iš kreditorių. Į kreditorius paskolos automobiliams kreipiasi išties nemažai žmonių. Ir daugelis iš jų ta paskola sėkmingai pasinaudoja.

Pragyvenimui

Žinoma, yra ir tokių asmenų, kurie skolinasi ne prabangiam automobiliui, o tiesiog pragyvenimui. Tai gali būti vos keli šimtai litų, tačiau kai kuriems asmenims sunkiu metu jie gali būti itin reikalingi ir svarbūs. Automatinis paskolos apskaiciavimas gali padėti iš anksto sužinoti, kokios pinigų sumos galima tikėtis iš kreditorių. O paskolos be uzstato gali praversti asmenims, kurie skolinasi pinigų neturėdami jokios vertingos nuosavybės. Ar tai būtų keli šimtai, ar keli tūkstančiai litų, pastovias, bet nedideles pajamas gaunantys žmonės ryžtasi reikiamų pinigų skolintis iš kreditorių. Kartais pinigėlių pristinga mokesčiams sumokėti, kartais atsiranda kitų nenumatytų išlaidų, kurioms padengti reikalinga net ir ne itin didelė pinigų suma. Kartais nutinka ir taip, kad būna reikalingas paskolos atidejimas. Kreditoriai, nors ir ne su didžiausiu noru, bet gali suteikti ir tokią galimybę tuo atveju, kai pinigų pristinga grąžinti paskolai per numatytą laiką. Įvairios paskolos teikiamos daugeliui asmenų, tačiau labai svarbu, kad besiskolinantis žmogus turėtų pastovias pajamas, tvarkingą kredito istoriją ir į skolinimąsi žiūrėtų atsakingai.

Paskolos nuo 18 metų

Jei jūs esate nepilnametis, paskola jums nebus suteikiama. Turbūt tai nieko labai ir nenustebins. „Paskolos nuo 18 metų“ – tai visų kredito bendrovių politika. Ir nepulkite purkštauti ar būti nepatenkintu – tai ne tik teisinga, bet ir neišvengiama. Panagrinėkime, kodėl.

Paskolos nuo 18 metų

Paskolos nuo 18 metų

Nepilnamečiai asmenys visada (išskyrus išimtinus atvejus) yra priklausomi nuo tėvų. Ir tai normalu, juk jie dar eina į mokyklą ir nėra pakankamai subrendę, kad galėtų patys save išlaikyti. Jie priklausomi nuo savo tėvų ne tik finansiškai, bet dažnai ir psichologiškai, nes, kad ir kaip bebūtų sunku tai pripažinti, jie dar nėra pajėgūs patys savarankiškai priimti kai kuriuos sprendimus.

O juk paskolos nuo 18 metų – tai finansinis įsipareigojimas. Būtent, įsipareigojimas. Paaugliai (deja, tenka pripažinti, ir kai kurie suaugę) mato „linksmąją“ paskolos pusę, traktuodami ją kaip lengvai gaunamus pinigus, kuriuos galima išleisti ten, kur labiausiai norisi: ir nesvarbu, ar tai būtų nauja suknelė, ar dviratis, ar išmanusis telefonas, ar planšetinis kompiuteris. Pinigai be galo greitai prapuola, bet lieka skola, kuri kabo virš galvos kaip Damoklo kardas.

Skaityti straipsnį “Paskolos nuo 18 metų” »