sunu dresavimas

Šunų dresavimas namuose

Šunų dresavimas neretai yra patikimas šios srities specialistams – visų pirma dėl to, kad šis procesas reikalauja gana specifinių žinių, dėl to, kad tai reikalauja nemažai laiko, o svarbiausia dėl to, kad dresuojant augintinį kritiškai svarbu viską daryti teisingai. Visgi, šunų dresavimas namuose yra įmanomas, tiesiog svarbu žinoti pačią dresavimo specifiką ir pasiruošti ilgiems vakarams su keturkoju draugužiu. Kad Jums būtų lengviau, štai kelios šunų dresavimo paslaptys:

Šunų dresavimas namuoseVisų pirma, niekuomet nenaudokite smurto. Tai tik įbaugins šunį ir greičiausiai jis ateityje sunkiai prisileis naujus žmonės. Tiesa, kartais gali tekti silpnai krestelti augintinį, kad jis suprastų, kas yra „vadas“, tačiau jokiu būdu negalima jo mušti.

Dar vienas dalykas, kurį galima paminėti apie šunų dresavimą namuose yra paskatinimai. Visuomet turėti kąsnelį mėgiamo jūsų šuns maisto – jeigu sakoma, kad vienintelis kelias į vyro širdį veda per skrandį, tai ši patarlė dar labiau yra tinkama kai kalbama apie šunis. 

Skaityti straipsnį “Šunų dresavimas namuose” »