Kaip sutaupyti, perkant internetu

Interneto parduotuvių, kurios apimtų labai platų asortimentą, viena kita yra, pavyzdžiui, 1a.lt. Tokioje parduotuvėje galima rasti daug skirtingų prekių kategorijų ir iš tiesų nusipirkti beveik viską, ko žmogui reikia, išskyrus maisto prekes. Tad belieka vienas klausimas – ar galima ir sutaupyti, perkant internetu? Jūs sutaupote laiko, jums patogiau, o ar sutaupysite pinigų? Štai ką daryti, kai norite sutaupyti, perkant internetu.

Svarbiausia rasti patikimą parduotuvę – ne vien kaina svarbu

Visų pirma, nebūkite apakinti kainos spindesio. Gal tokioje parduotuvėje kaip 1a.lt kažkokia elektronikos prekė kainuoja 20 eurų, o kokioje nors nežinomoje ir jokių atsiliepimų neturinčioje parduotuvėje – 2 eurus. Nepasiduokite pagundoms ir nepirkite ten, kur atrodo, kad yra „per gerai“. Taigi, visada galvokite apie kainą, tačiau nepasiduokite keistiems pasiūlymams, nes bus taip, kaip sakoma, kada „šykštus moka du kartus“.

Pasidaryti pirkinių sąrašą

Internetu pigiauPaprastas būdas suvaldyti savo pirkimo įpročiams – pasidaryti pirkinių sąrašą ir pirkti tiesiog pagal jį. Būtent jis leis jums konstruktyviai suprasti, ko reikia. Atrodo, pirkinių sąrašo reikia tik einant į tikrą parduotuvę. Tačiau iš tikro jo reikia ir perkant internetu. Tik dabar jis gali būti kitoks, labiau praktiškas. Jį galite turėti teksto redaktoriaus programoje. Galite ten parašyti, ko reikia, o vėliau dėti nuorodas į parduotuves, kur radote tą prekę. Taip pamatysite, kur ir kokia ji yra, kokiomis sąlygomis parduodama, kur pigiau, bet proto ribose. O tada ir įsigysite tai, kas geriausiai jums tinka.

Išvystyti savo pirkimo įpročius ir taip kaskart sutaupyti laiko

Kita vertus, jeigu rasite labai gerą interneto parduotuvę tam tikroje kategorijoje (pavyzdžiui, geriausią e – knygyną, geriausią auto detalių parduotuvę, geriausią namų apyvokos parduotuvę ir pan.), tuomet ir likite prie jos. Nes neieškodami kaskart vis naujų prekybininkų, jūs tiesiog sutaupysite laiko. O laikas juk yra pinigai. Taigi, išvystę teisingus pirkimo internetu įpročius, galėsite apsipirkti tikrai greitai, lengvai ir efektyviai, tiesiai į dešimtuką.

Laukti nemokamo pristatymo akcijų

Pigu pirkti per akcijas. Bet kaip žinoti, kada jos bus? Dažniausiai peržvelgę akcijų istoriją parduotuvėje, galima įžvelgti tam tikrus dėsnius. Pavyzdžiui, dažniausiai visos interneto parduotuvės mėgsta pasidaryti akcijas tada, kai yra kažkoks sezonas. Gruodį pardavinėjama šventinė atributika ir atitinkamai daromos akcijos kokiems nors blizgučiams. Taip pat rudenį daromos mokyklinių prekių akcijos. Tad jeigu jūsų pirkinys neskubus, galite pasvarstyti, kada turėtų būti akcijos, ir pirkti. Sutaupyti galite ir tokių akcijų metu, kada viskam taikoma kokia nors nuolaida arba nekainuoja prekės atvežimas.

Dalyvauti taškų kaupimo ir kitose lojalumo programose

Taip pat verta dalyvauti ir įvairiose taškų kaupimo bei lojalumo programose. Pavyzdžiui, jūs galite už kiekvieną pirkinį gauti kažkokių taškų, kurie ateityje perkant virstų nuolaida. Kaip suprantate, tam, kad nuolaida veiktų, reikės dar kartą pasinaudoti ta pačia interneto parduotuve. Dėl to ir yra sakoma, kad tai akcijos, kurios susijusios su lojalumo programomis. Kiekvienas pardavėjas gali turėti skirtingų jų, priklauso nuo bendros rinkodaros programos, visi sugalvoja savaip.

Taupyti geresniam pirkiniui

Jeigu vadovausimės jau kartą minėta patarle apie šykštųjį, kuris moka du kartus, suprasime, kad visada verta pirkti ne patį pigiausią ir prasčiausią tos pačios kategorijos daiktą, o bent šiek tiek geresnį ir brangesnį. Tai reiškia, kad reikia pirkti ne blenderį už 5 eurus, kuris nulūš, vos tik įmesite į jį citriną su leduku, o pirkti geresnį, vokišką, kainuojanti kelias dešimtis eurų. Tokį turėsite visą gyvenimą ir jis jums veiks kokybiškai. Skirtingiems gaminiams taikoma ir ne vienoda garantija. Dažniausiai garantija teikiama tiems gaminiams, kurie yra tikrai labai geri, ir ta garantija būna didžiulė. Pirkdami geresnį gaminį jūs patiriate gyvenimo kokybę, jūs jaučiatės žmogumi, vertu geresnių dalykų. Dėl to galbūt ir našiau dirbate, darote atsakingus sprendimus gyvenime. Pirkdami visada pigiausią ir prasta kokybe pasižymintį gaminį, jūs nurašote save iki to šlamšto lygio, kur viskas neveikia lūžta, atrodo kaip kičas ir pan. Todėl kartais geriau įsigyti vieną kokybišką daiktą negu penkis labai prastus ir pigius.

1300
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *